3 důvody, proč Cleveland vyhraje Světovou sérii 2022

2
3 důvody, proč Cleveland vyhraje Světovou sérii 2022

Cleveland Guardians vyhrají Světovou sérii!

Pravděpodobnost, že Cleveland skutečně vyhraje v roce 2022, se může zdát malá. Ostatně týmy jako New York Yankees a Houston Astros jim v Americké lize stojí v cestě. A i když budou Guardians moci přes AL, budou se možná muset utkat s Los Angeles Dodgers nebo New York Mets z NL ve World Series.

Ale může tento tým Cleveland Guardians narušit šance a překonat více než 70 let trvající sucho ve Světové sérii? Pojďme se podívat na 3 důvody, proč to Guardians v roce 2022 vyhrají.

Nadhazování, nadhazování a další nadhazování

The Guardians si z nějakého důvodu vysloužili přezdívku „Cleveland Pitching Factor“. Tato organizace rozvíjí nadhazování elitním tempem. A rozšiřuje se na rotaci a bullpen.

Shane Bieber vede startovní kádr. Vítěz ocenění AL Cy Young za rok 2020 vlastní ERA pod 3 a v roce 2022 si užívá další úspěšnou kampaň. Bieberovy lámavé tóny byly jeho chlebem a máslem a pomohly mu překonat pokles rychlosti.

Triston McKenzie je uprostřed zlomové sezóny. Stále čas od času ztrácí kontrolu nad údernou zónou, ale je jedním z nejlepších nadhazovačů ve hře, když trefuje svá místa. Cal Quantrill byl X-Factor v rotaci Clevelandu.

Mezitím Emmanuel Clase je pravděpodobně nejlepší blíženec MLB. Jeho ERA je na jedničce a jeho fréza 100 MPH je prakticky nezasažitelná. James Karinchak byl elektrický jako primární možnost nastavení Guardians. Zbytek bullpen také udělal dojem.

Nadhazovači Guardians dají Clevelandu šanci šokovat svět MLB během posezónní sezóny.

Dynamické duo Guardians

Slyšel jsem spoustu lidí říkat, že jedinou hrozbou v sestavě Clevelandu je Jose Ramirez. Ale to je extrémně neuctivý sentiment vůči Andresi Gimenezovi. Gimenez vede Guardians ve WAR a v této sezóně byl All-Star. Jeho průměr pálkování se celou sezónu pohyboval přímo kolem 0,300 a vyznačuje se záludnou silou.

Jose Ramirez má svou ofenzivní hvězdu a jmenuje se Andres Gimenez.

Gimenez navíc hraje kvalitní druhou základnu. V této sezóně udělal řadu defenzivních vrcholů a na druhé základně se bude ucházet o cenu AL Gold Glove.

Jose Ramirez pokračuje v trhání krytu baseballového míče. Je to stroj RBI v každém smyslu slova, který se vyznačuje výkonem a rychlostí.

Důslednost Ramireze a Gimeneze půjde během závodu Světové série v Clevelandu daleko.

Cleveland neškrtne

Cleveland Guardians neútočí často. Ve skutečnosti mají nejnižší počet útočných úderů ve hře, podle ESPN. V době zveřejnění tohoto příběhu mají Guardians za rok jen něco málo přes 1 000 škrtů. Pro informaci, Los Angeles Angels vedou ligu ve stávkách se známkou přes 1400.

Sestava Guardians se skládá z kontaktních stoperů, kteří dávají míč do hry. Clevelandským vedoucím úderů v roce 2022 je Franmil Reyes… který byl určené k přidělení před více než měsícem.

Clevelandova schopnost dát míč do hry nutí soupeřící obranu být neustále ve střehu. Týmy mají tendenci dělat poměrně dost chyb a chyb, když čelí Guardians, protože moc neútočí. V dnešní hře, ve které dominují údery a homeruny, je Clevelandův přístup na prvním místě kontakt to, co je odlišuje.

A možná je to dovede k vítězství ve Světové sérii 2022.

Suns, Jae Crowford, Cam Johnson, DeAndre Ayton, Brian Windhorst

podobné příspěvky

Leave a Reply