Aktualizované pořadí po zápase Bangladesh Legends vs Australia Legends Match 11

0
Aktualizované pořadí po zápase Bangladesh Legends vs Australia Legends Match 11

Nedělní dvojzápas v Světová řada silniční bezpečnosti T20 Turnaj se odehrál ve dvou vyrovnaných zápasech. Sri Lanka Legends porazili South Africa Legends o 11 běhů v odpolední hře. Večerní zápas viděl Australia Legends proti Bangladesh Legends.

Druhá hra šla dolů na drát. Brad Haddin zaznamenal neuvěřitelných 21 běhů z posledního přes, aby přešel svou stranu přes čáru se třemi brankami v ruce. Holkar Cricket Stadium byl svědkem Haddinova hrdinství, když hostil oba zápasy.

Po skončení devíti zápasů došlo k určitému pohybu ve spodní polovině tabulky. Sri Lanka Legends jsou i nadále na vrcholu. Svou pozici si udrží poté, co v neděli porazili South Africa Legends.

Lanská strana dosáhla na šest bodů a momentálně vypadá nezastavitelně. West Indies Legends sedí pod lankanským týmem s pěti body ke svému jménu.

Indické legendy a South Africa Legends mají každý po třech bodech, ale hostitelé se umístili na třetí pozici díky svému vynikajícímu čistému běhu. South Africa Legends mají čistý run-rate -0,353 oproti 3,050 u Indie Legends.

Australia Legends zaznamenali své první vítězství ve Světové sérii silniční bezpečnosti. Posunuli se na pátou pozici a mají čistý run-rate -0,925. New Zealand Legends mají také dva body a umístili se na šesté pozici.

Mají velmi dobrou šanci poskočit na třetí pozici, když se v pondělí utkají s India Legends.

England Legends v této soutěži ještě nevyhráli jediný zápas. Svůj účet otevřeli jedním bodem poté, co jejich zápas proti South Africa Legends vyprchal déšť. Bangladesh Legends prohrály všechny tři zápasy a krčí se na konci tabulky.


Světová série silniční bezpečnosti T20 2022: India Legends se v pondělí utkají s novozélandskými legendami

Ve 12. zápase Světové série silniční bezpečnosti T20 2022 se India Legends utkají s novozélandskými legendami na kriketovém stadionu Holkar v Indore. Bude to vzrušující zápas, protože oba jsou dobře vyvážené jednotky.


Editoval Akshay Saraswatpodobné příspěvky

Leave a Reply