HIGH COUNTRY RUNNING: Série Golden Trail přichází do Flagstaff | Místní

0
HIGH COUNTRY RUNNING: Série Golden Trail přichází do Flagstaff |  Místní

BRYCE BROOKS Special to the Daily Sun

My v Aravaipa Running s hrdostí představujeme horské běhy Flagstaff Sky Peaks 2022, které představují jedny z nejúžasnějších trailových běhů v Arizoně.

Každá závodní vzdálenost na Sky Peaks bude zahájena z kempu Hotshots poblíž úpatí Snowbowl Road a prozkoumáte směs singlů podél Arizona Trail pod baldachýny osiky měnící barvy přes rozmanitý horský terén.

Letošní víkend Sky Peaks se bude skládat z 50 mil, 50 000 a 10 000 v sobotu 24. září a soutěžní 26 tis v neděli 25. září.

Závod na 26 km, který zahrnuje celkem 4200 stop stoupání a klesání, byl vybrán jako sedmá a poslední událost v Salomon’s Golden Trail World Series, vysoce konkurenční mezinárodní soutěži v běhu na trailech. Do 26K jsou registrováni elitní sportovci zastupující více než 15 různých zemí.

Lidé také čtou…

Vzhledem k tomu, že Sky Peaks 26K je součástí světové série Golden Trail World Series, představíme před závodem týden osobních a virtuálních aktivit. Patří mezi ně skupinové běhy, šťastná hodina, trivia a filmový festival Aravaipa. Přijďte se podívat na premiéru našeho filmu Cocodona 250 z roku 2022 s Flagstaffovým Ericem Sensemanem!

Pokud byste chtěli sledovat závod 26K zblízka, připravujeme ve spolupráci s Girls on the Run of Northern Arizona, Wilderness Volunteers a Will Run For Beer/Trail Gangstaz tři „rozveselovací stanice“. Možná budete muset jít pěšky, ale vezměte s sebou hlukotvorce, protože chceme, aby tato povzbuzující stanice byla co nejhlasitější a nejenergičtější. Kostýmy jsou podporovány!

Máte zájem o závodění? Na všech vzdálenostech jsou stále volná místa, ale online registrace končí v pondělí o půlnoci. Umístění povzbuzovacích stanic, registraci do závodu a obecné informace naleznete na webových stránkách Sky Peaks (aravaiparunning.com/network/flagstaff).

Bryce Brooks je trailový běžec, horský cyklista a silniční cyklista, stejně jako marketingový a terénní specialista a manažer závodního týmu pro Aravaipa Running.

Pošlete své nápady na High Country Running koordinující redaktorce Julie Hammonds (runner@juliehammonds.com).

podobné příspěvky

Leave a Reply