Trina McGee odhaluje, proč Angela nebyla ve finále ‘Boy Meets World’ – uzávěrka

0
Trina McGee odhaluje, proč Angela nebyla ve finále ‘Boy Meets World’ – uzávěrka

Trina McGeeová otevírá o tom, co se skutečně stalo ve finále seriálu Chlapec se setkává se světem a proč její postava v epizodě chyběla.

McGee ztvárnil Angelu Moore v posledních třech sezónách sitcomu ABC a během vystoupení v podcastu pro opakované přehrávání Pod se setkává se světemmluvila o tom, proč nebyla v poslední epizodě série.

“Bylo mi řečeno, jaksi zvláštním způsobem, od velmi důležité osoby, ke které jste všichni chodili.” [showrunner] Michael Jacobs a ty jsi řekl: ‘Nechceme ji v poslední epizodě. Nějak nám bere naše světlo.“ To byla podstata věci,“ řekl McGee.

Postava Angely byla milostným zájmem Shawna Huntera (Rider Strong) a nejlepší kamarádkou Topangy (Danielle Fishel) na vysoké škole.

“Bylo mi řečeno, že poté, co jsem natočil to, co byl pořad před posledním dílem, který se jmenoval ‘Angela’s Ashes’, když jsem odešel. Když Michael oznámil, že uděláme další show na Angele, byl jsem tak šťastný, že jsem si neuvědomil, že to bude show před poslední show,“ dodal McGee.

McGee řekla, že několik členů její rodiny navrhlo, že důvodem, proč dostala epizodu zaměřenou na Angelu, bylo udržet ji „rozptýlenou“ a mimo epizodu „se skutečným hodnocením“.

Will Friedle popřel, že by herci šli za Jacobsem a požádali o odstranění McGee z finále. McGee pak odpověděl: “Věřím ti.” Mohu to poznat z vašich reakcí. Mám to v hlavě tak dlouho a nikdy jsem ten pořad neviděl. Vždycky jsem se cítil jako, fuj… To mě bolelo už dlouho.“

podobné příspěvky

Leave a Reply