Tyler Alexander flirtuje s neútočníkem jako Tigers Blitz Orioles, 11-0

1
Tyler Alexander flirtuje s neútočníkem jako Tigers Blitz Orioles, 11-0

Baltimore, Md. — Poněkud náhlé najmutí Scotta Harrise jako prezidenta baseballových operací nebylo jediným zvratem v pondělí večer.

Tyler Alexander možná sám ohnul jednu nebo dvě dějové linie.

Tigers byli v jeho startech v této sezóně 1-12 a jeho posledních pár byl absolutní grind. Byl označen za 19 získaných nájezdů v 17 směnách, přičemž v posledních čtyřech startech dal sedm homerunů a 0,760.

Nadhazovač Detroit Tigers Tyler Alexander hází do Baltimoru Orioles během první směny baseballového zápasu, pondělí 19. září 2022, v Baltimoru.

Orioles viděli velmi odlišnou verzi tohoto veterána leváka.

Alexander přesně hodil svůj čtyřsaker a pohyboval se svou frézou a změnou na různé strany talíře, a tak do sedmé směny za stavu 11-0 Tigers nezasáhl.

“Opravdu jsem si myslel, že Todd do toho půjde,” řekl nováček Ryan Kreidler a použil Alexandrovu přezdívku. “Nikdy předtím jsem nebyl součástí žádného neútočníka. Jeden rok jsme měli kombinovaný neútočník v nezletilých, ale nikdy sólo neútočník. Abych byl upřímný, byl jsem dost nervózní.”

Boxové skóre: Tigers 11, Orioles 0

Kreidler zahrál jednu ze tří librových her za Alexandrem. V šesté směně provedl klouzavý bekhendový bodnutí míče po lajně, rychle se zvedl a provedl silný hod přes diamant, který Spencer Torkelson nabral na první základně.

podobné příspěvky

Leave a Reply